nebojte se vzít za kliku. jsme tu pro vás!

krátce něco o nás

Restaurace Bohemia vám nabízí možnost ochutnat kvalitní gastronomii přímo v centru Českých Budějovic. Od pondělí do pátku můžete ochutnat polední menu za zvýhodněnou cenu (od 11:00 – 15:00) nebo si vybrat z naší aktuální nabídky.

Aktuální menu se mění dle sezony a tak u nás ochutnáte vždy jen jídla připravená z co největšího poměru čerstvých surovin. Kromě aktuální nabídky se můžete s kuchařem domluvit i na přípravě degustačního menu (ideálně den předem).

Degustační menu se skládá ze 2 předkrmů, hlavního chodu, sýrového pokrmu a dezertu.

Standardně vycházíme při tvorbě degustačního menu z aktuálního večerního menu, ale po domluvě s kuchařem se můžete na složení vaší degustace podílet i vy.

Nebráníme se ani pořádání svateb, firemních večítků či jiných oslav. Naplánujeme vám oslavu narozenin nebo výročí či oslavu pro vaše děti.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 11:00 – 15:00
Úterý 11:00 – 22:00 (od 15:00 do 18:00 je kuchyň uzavřena)
Středa 11:00 – 18:00
Čtvrtek 11:00 – 18:00
Pátek 11:00 – 22:00 (od 15:00 do 18:00 je kuchyň uzavřena)

Bohemka

chutné jídlo,
které odpovídá vašemu životnímu stylu

Nezaměřujeme se ne jeden styl gastronomie. Využíváme zkušenosti získané v zahraničí, společně s čerstvými surovinami a fantazií kuchaře. Vaříme jednoduchá chutná jídla na která si dokážeme opatřit ty nejkvalitnější suroviny. Kvalitní suroviny jsou základ, bez kterého chutné jídlo prostě uvařit nelze. Naše nabídka se mění především v závislosti na aktuálně dostupných čerstvých surovinách.

jsme tu pro vás od roku 2015

O restauraci
O restauraci
O restauraci
O restauraci

připravte se na prvotřídní obsluhu.

K hostům se chováme vždy s úctou s respektem, který si zaslouží. Stejný přístup ovšem očekáváme i od našich hostů. Pokud nebudete s něčím spokojeni nebojte se to říct.

bohemia-restaurant-norsky-morsky-tyden-2017-02-02

Naše menu

Menu je vždy přizpůsobeno ročnímu období a důraz klademe na sezonní suroviny. Chuť a vůni česrstvých surovin prostě ničím nenahradíte. Degustační menu je pak alternativou jak ochutnat více než jeden chod.

Bohemia Office

Pozvěte obchodního partnera, společníka nebo kolegu na pracovní oběd. Nabízíme rychlé připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, profesionální a diskrétní obsluhu.

bohemia-restaurant-terje-den-druhy-07

skvělé jídlo. pohodová atmosféra.

život je příliš krátký na konzumaci průměrného jídla!

REZERVOVAT STŮL

Rezervace restaurace
reCAPTCHA

Přijímáme tyto způsoby plateb

Chci dostávat novinky do emailu (newsletter)

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter